PODSTAWIENIE KONTENERA NA GRUZ - Tel. 570 298 672
Kontenery na gruz i wywóz gruzu Katowice, Mikołów, Żory, Pszczyna, Zabrze, Gliwice, Knurów, Kobiór, Tychy i okolice

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Nawet wybudowanie niepozornego budynku okazać się może bardzo złożonym projektem, którego zrealizowanie zajmuje wiele tygodni, jeśli nawet nie miesięcy. Nie inaczej jest w przypadku znacznie większych inwestycji – budowy marketów, centrów handlowych, hal widowiskowych czy osiedli mieszkaniowych.

Przetargi na budowę tych największych obiektów wygrywają zazwyczaj największe firmy budowlane, nawet jednak im zdarza się korzystać z usług innych profesjonalistów. Oszczędza się najczęściej na różnych pracach pobocznych, jak przykładowo przygotowanie fundamentów, robienie wykopów, wyburzanie starych obiektów, w których miejscu ma powstać nowy.

Zamiast robić to wszystko samodzielnie, wynajmuje się firmy takie jak nasza, które oferują:

  • wykopy ziemne
  • usługi koparko-ładowarkami
  • usługi dźwigowe
  • wywóz śmieci.

Prace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko – ładowarkami Katowice, Mikołów, śląskPrace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko – ładowarkami Katowice, Mikołów, śląskPrace, roboty i wykopy ziemne, usługi koparko – ładowarkami Katowice, Mikołów, śląsk

Dysponujemy kadrą doskonale przygotowanych ludzi, ale ich największym atutem jest nowoczesny sprzęt – koparki, dźwigi, ładowarki teleskopowe, które warto są nierzadko nawet po kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy złotych. Łatwo się domyślić, że skorzystanie z naszych usług jest znacznie tańsze niż zakup takich sprzętów, a następnie znalezienie odpowiedniej osoby z uprawnieniami do jej obsługiwania. Nie mówiąc już o dodatkowych kosztach związanych z transportem czy przechowywaniem takich maszyn.

Firmy świadczące różne dodatkowe roboty budowlane można znaleźć online. Na początek warto zapoznać się z informacjami zamieszczonymi na ich stronach internetowych. Warto spojrzeć nie tylko w zakładkę opisującą wykorzystywany sprzęt, ale i na podstronę referencji.

Jeśli trafiliście do nas, to znak, że nie musicie szukać dalej – zapraszamy do skorzystania z naszych profesjonalnych usług!