PODSTAWIENIE KONTENERA NA GRUZ - Tel. 570 298 672
Kontenery na gruz i wywóz gruzu Katowice, Mikołów, Żory, Pszczyna, Zabrze, Gliwice, Knurów, Kobiór, Tychy i okolice

Podstawienie oraz wynajem kontenerów na gruz - Atrakcyjne ceny.
Oferta dla osób indywidualnych, firm budowlanych i deweloperów.
Kontenery na gruz oraz wywóz gruzu z budowy z załadunkiem.
Zapraszamy do współpracy.

Pracom budowlanym towarzyszy mnóstwo dodatkowych zajęć i usług, które nie tylko zajmują czas, ale wymagają też stosownej wiedzy i wiążą się z dodatkowymi kosztami. Przed rozpoczęciem budowy koniecznie pomyśleć trzeba o wykopach, nierzadko wyburzyć też trzeba znajdujące się na danym obszarze obiekty. Rozbiórka tych mniejszych zamknąć się może nawet w kilku godzinach, te większe prace jednak pochłaniają nierzadko nawet kilka tygodni.

Niezależnie jednak od rozmiaru prac, trzeba się liczyć z tym, że ich produktem ubocznym niemal zawsze jest gruz, którego trzeba się pozbyć. Przepisy w ostatnich latach bardzo się pod tym względem zmieniły. W trosce o środowisko wprowadzono np. słone kary za wywóz gruzu i odpadów do lasu oraz tworzenie tzw. dzikich wysypisk.

Wywóz gruzu Katowice, Mikołów, śląsk - Podstawienie kontenera na gruz i wynaje , wywóz gruzu z budowy Katowice, Mikołów, śląskWywóz gruzu Katowice, Mikołów, śląsk - Podstawienie kontenera na gruz i wynaje , wywóz gruzu z budowy Katowice, Mikołów, śląskWywóz gruzu Katowice, Mikołów, śląsk - Podstawienie kontenera na gruz i wynaje , wywóz gruzu z budowy Katowice, Mikołów, śląsk

Co zatem robić z gruzem?

Na gruz jest jeden prosty sposób – łańcuch można zamknąć, jeśli zadba się, by niepotrzebny materiał trafił do recyklingu. Zajmuje się tym coraz więcej firm, które oferują nie tylko wywóz gruzu, ale również i je przeróbkę i dalszą sprzedaż. U nas znajdziecie Państwo to czego szukacie!

Transport gruzu, jeśli skorzysta się z usług takiej firmy, nie jest problematyczny. Swoim klientom przedstawiamy odpowiedniej wielkości kontenery, a po ich wypełnieniu zabieramy na specjalnie do tego przeznaczone wysypiska lub do recyklingu. Przy wyborze firmy, koniecznie upewnić się trzeba, czy posiada ona wszystkie wymagane przez przepisy certyfikaty i uprawnienia. Później można już zapoznawać się z cennikiem za usługi. Zawsze warto pytać o ewentualne koszty dodatkowe, np. transport albo opłatę za czas korzystania z kontenerów.

Zapraszamy do kontaktu – współpraca z nami na pewno Państwa nie zawiedzie!